• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Sunday, 7 February 2021 r., Kultura

  Weekendowe propozycje

  „Wpadnij na grilla” oraz „Festiwal kolorów i baniek” to propozycje rodzinnego spędzenia czasu wolnego na najbliższą niedzielę przygotowane na gdowskim Zarabiu.

  Grillować od 16.00 na promenadzie (obok Targowiska produktów lokalnych MÓJ RYNEK) będą dla Was Koła Gospodyń Wiejskich. Tym razem Panie z KGW tradycyjne potrawy kuchni regionalnej zastąpią pieczonymi na ogniu specjałami. Z pewnością oczarują one podniebienia nawet najbardziej wybrednych, dlatego chętnych na nabycie pieczonych smakołyków już dziś serdecznie zapraszamy. Na rusztach nie zabraknie kiełbasek, szaszłyków i mięs, zaś dla tych „bardziej FIT” będą grillowane ziemniaki, pieczarki, cukinia, bakłażan…. Gospodynie rywalizować będą w konkursie na „najciekawszą potrawę z grilla” o nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Gdów, a wśród wszystkich uczestników wydarzenia zostaną rozlosowane gadżety - niespodzianki. Zapraszamy na rodzinne, grillowe party nad Rabą.

  Z kolei od godz. 13:30 do 18:00 na zielonych błoniach przy scenie na gdowskim Zarabiu zapraszamy na festiwal kolorów i baniek mydlanych „Holi and Bubbles Gdów”. Na wszystkich będzie czekać mnóstwo atrakcji – wystrzały proszków, pokazy wielkich baniek mydlanych, animacje dla dzieci, zjeżdżalnie dmuchane, zabawy taneczne, food truck….

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05