• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 6 January 2021 r., Informacje

  WAŻNE! ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

  Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że prowadzone są obecnie prace związane z diagnozą obszaru Gminy Gdów, która stanowić będzie podstawę do opracowania Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Gdów na lata 2021-2030. Dla naszej Gminy szczególnie ważny jest Państwa głos w tej sprawie, dlatego przygotowaliśmy ankietę, której celem jest poznanie Państwa opinii w kwestiach postrzegania różnych spraw, w sposób istotny wpływających na jakość życia.

  Zachęcamy do aktywnego udziału w kreowaniu satysfakcjonujących warunków życia, edukacji, funkcjonowania zawodowego, spędzania wolnego czasu i decydowania w wielu innych obszarach. Macie Państwo możliwość wpływu na kształtowanie kierunków i celów rozwoju naszej Gminy!   

  Państwa spostrzeżenia, zawarte w odpowiedziach na poniższe pytania, pozwolą doprecyzować priorytetowe potrzeby wszystkich członków naszej społeczności lokalnej, a w efekcie posłużą rzetelnemu opracowaniu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Gdów na lata 2021-2030.

  Zapraszamy do wypełnienia ANKIETY

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05