• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Thursday, 24 June 2021 r., Informacje

  Umowa podpisana. Będzie żłobek

  Gmina Gdów podpisała umowę na dofinansowanie inwestycji budowy żłobka samorządowego. Środki w formie dotacji celowej w wysokości 1 914 000 zł zostaną przekazane gminie z budżetu państwa w ramach programu „Maluch + 2021” na realizację projektu pn. „Budowa budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na Żłobek oraz Przedszkole”.

  Całkowity koszt inwestycji w tym roku wyniesie 4 369 999,98 zł. W ramach rozpoczętego kilka tygodni temu zadania zaplanowano powstanie budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na żłobek i przedszkole wraz z wewnętrznymi instalacjami (wod.-kan., grzewcza z kotłownią gazową, gazowa, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja oraz elektryczna), wewnętrzną linią energii elektrycznej, zbiornikiem retencyjnym na wody opadowe i kanalizacją deszczową oraz utwardzeniami dojścia i dojazdu, ogrodzeniem, przyłączem wody i kanalizacji . Zaprojektowany budynek będzie obiektem wolnostojącym, niepodpiwniczonym, dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym.

  Zakres prac do wykonania w tym roku obejmuje wykonanie wszystkich robót tzw. „pod klucz” parteru, gdzie zlokalizowany będzie żłobek. Efektem realizacji dofinansowanego zadania będzie utworzenie 58 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3. Termin realizacji tych prac wyznaczono na czwarty kwartał 2021 roku.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05