• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Thursday, 17 June 2021 r., Informacje

  Spotkanie z sołtysami

  W sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie odbyło się spotkanie z sołtysami. Podczas narady zostały przedstawione informacje na temat obowiązków mieszkańców wynikających z uchwały antysmogowej dla Małopolski. Ponadto, omówiono ankiety służące do zebrania opinii mieszkańców w związku z pracami nad Strategią Zrównoważonego Rozwoju Gminy.

  Spotkanie składało się z dwóch bloków tematycznych. W pierwszej części Ekodoradca Gminy Gdów omówił obowiązki mieszkańców wynikające z uchwały antysmogowej dla Małopolski oraz zaprezentował program dofinansowujący wymianę starych kotłów na nowe - Program Czyste Powietrze. Ponadto Ekodoradca poinformował sołtysów, że od 1 lipca 2021 roku obowiązkiem właścicieli lub zarządców budynków będzie wypełnianie deklaracji dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Sołtysom rozdano ulotki informacyjne, książeczki dotyczące oszczędzania energii oraz plakaty informujące o Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

  Ponadto, na spotkanie zaproszono przedstawicieli Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Tematem tej części spotkania było omówiono ankiety służącej do zebrania opinii mieszkańców w związku z pracami związanymi z opracowaniem Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Gdów na lata 2021-2030.

  ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05