• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 28 July 2021 r., Informacje

  Powstaje nowa witryna internetowa

  Już niebawem zostanie udostępniona nowa strona internetowa Gminy Gdów. Wszystko po to by, mieszkańcy, przedsiębiorcy i turyści mogli szybciej załatwić sprawy urzędowe oraz łatwiej odnaleźć insertujące ich informacje.

  Nowa strona internetowa została pomyślana tak, aby sprostać oczekiwaniom trzech głównych grup internautów najczęściej odwiedzających nasz serwis – mieszkańców, przedsiębiorców oraz turystów. W pierwszym panelu dedykowanym mieszkańcom znajdą się m.in. cały katalog spraw urzędowych obsługiwanych przez poszczególne referaty i ich pracowników (od ochrony środowiska i ekologii, przez opłaty i podatki, ewidencję ludności i dowody osobiste, urząd stanu cywilnego, po planowanie przestrzenne i infrastrukturę), informacje o sołectwach, organizacjach pozarządowych, parafiach i inne.

  Druga część z pewnością zainteresuje przedsiębiorców. Znajdą oni tam informacje na temat formalności związanych z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, kontakt do osoby z Urzędu zajmującej się obsługą firm, informacje na temat zamówień publicznych i przetargów oraz terenów inwestycyjnych.

  Ostatni panel powstał z myślą o turystach odwiedzających Gminę Gdów. Będą tam opisane nasze szlaki pieszo-rowerowej, zabytki, miejsca warte odwiedzenia, obiekty gastronomiczne i oferujące noclegi, interaktywna mapa….

  Obecnie trwają ostatnie prace związane z uruchomieniem nowej witryny. W najbliższych dniach zostanie ona oficjalnie zaprezentowana, a docelowo zastąpi obecny portal internetowy Gminy Gdów.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05