• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Friday, 10 March 2017 r., Informacje

  Organizacje pozarządowe z terenu gminy Gdów

  Zapraszamy do konsultacji projektu atu prawa miejscowego: Rocznego programu współpracy Gminy Gdów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.

  Konsultacje społeczne rozpoczną się w dniu 9 października 2017 r. i zakończą w dniu 17 października 2017 r.

  Projekt uchwały Rady Gminy Gdów w sprawie Rocznego programu współpracy Gminy Gdów z  organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018, zarządzenie oraz formularz konsultacyjny w wersji elektronicznej do pobrania poniżej. Powyższe dokumenty znajdować się będą również na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Gdowie, natomiast formularz konsultacyjny do pobrania w wersji papierowej dostępny jest na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Gdów.

  W ramach konsultacji społecznych przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego mogą składać wnioski i propozycje zmian w projekcie uchwały za pomocą formularza, pisemnie, na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Gdów lub przesłać na adres pocztowy Urzędu Gminy Gdów, Rynek 40, 32-420 Gdów, do dnia zakończenia konsultacji tj. do dnia 17 października 2017 r. (decyduje data wpływu).

  Projekt programu współpracy na 2018
  Zarządzenie
  Formularz konsultacyjny

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05