• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 7 December 2021 r., Informacje

  Nowa remiza OSP Cichawa

  Zakończyła się budowa remizy OSP w Cichawie, a obecnie trwają procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu. Ponadto, Urząd Gminy ogłosił przetarg na zagospodarowanie terenu przed nowym budynkiem.

  Na parterze budynku znajduje się garaż strażacki i pomieszczenia OSP, toalety, zaplecze kuchenne oraz duża sala wraz z zadaszonym tarasem. W kolei na piętrze wybudowano m.in. sanitariaty, kotłownię, pomieszczenie socjalne oraz mniejszą salkę spotkań. Wartość zadania: 2 052 000,00zł.Po oddaniu do użytku nowy obiekt stanie się siedzibą lokalnych organizacji, miejscem integrującym lokalną społeczność…
  Obecnie trwają procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu, a Urząd Gminy ogłosił przetarg na zagospodarowanie terenu przed nowym budynkiem. Zaplanowano tam m.in. wykonaniu wjazdu z drogi powiatowej, utwardzenie dojazdu i dojścia do budynku, wykonanie miejsc postojowych, niwelację terenu wraz z obsianiem trawą,  wykonanie oświetlenia zewnętrznego….

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05