• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 28 July 2021 r., Kultura

  Jakie atrakcje dla najmłodszych czekają w najbliższą niedzielę na Zarabiu w Gdowie?

  Najmłodszych uczestników Pikniku Rodzinnego z okazji Święta Ziemi Gdowskiej zapraszamy pod scenę na godzinę 15.00, tam rozpocznie się show z udziałem pluszaków o bardzo dużych gabarytach. Roztropna Delcia, śmieszny Piko i przemądrzały Szczuromir zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy. Będzie kolorowo i radośnie.

  Po muzycznym widowisku zapraszamy do korzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych milusińskich. Na terenie zielonym przy skateparku rozstawione zostaną dmuchane zjeżdżalnie oraz zamki, z tych atrakcji będzie można bezpłatnie korzystać do godziny 20.00.

  Obok placu zabaw na terenie zielonym w godz. 16.00-18.00 odbędą się animacje "Zabawy na łące", w programie gry XXL, zawody sportowe, przeciąganie liny, limbo, zagadki, malowanie buziek, piniata ze słodkościami. Dla najmłodszych będzie przygotowany basen z piłeczkami, wielkie klocki, tunele animacyjne. Na zakończenie zapraszamy na pokaz wielkich baniek mydlanych.

  O godz. 17.00 również przy placu zabaw odbędą się warsztaty plastyczne podczas których wykonamy "Totem rodzinny", najatrakcyjniejsze i najbardziej pomysłowe totemy zostaną nagrodzone. Animacje i warsztaty dla dzieci są bezpłatne.

  Miłośników jazdy konnej zapraszamy od godziny 16.00. Podobnie jak w ubiegłym roku przy placu zabaw będzie można skorzystać z jazdy konnej przez las. Będą kucyki, ale też większe koniki dla starszych dzieci. Jazdy konne są odpłatne.

  Równie ciekawie dla dzieci będzie stoisko naszych lokalnych pszczelarzy. Będzie tam można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o życiu i roli pszczół w przyrodzie, zobaczyć na żywo rodzinę pszczelą, a także przymierzyć strój pszczelarza i poznać wykorzystywane przez nich narzędzia.

  Nie zabraknie również smakołyków dla dzieci, lodów, sorbetów, waty cukrowej, popcornu. Będzie również stoisko z drewnianymi zabawkami.

  Zapraszamy!

  Centrum Kultury w Gdowie

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05