• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 27 July 2021 r., Turystyka

  Gmina Gdów w Małopolskim Poradniku Turystycznym

  O atrakcjach kulturalno-turystycznych Gminy Gdów można przeczytać w najnowszym wydaniu publikacji prezentującej najbardziej interesujące zakątki Małopolski. Jako ciekawostkę informujemy, że na okładce ponad 120-stronicowej publikacji zaprezentowano kompleks rekreacyjny Kuter Port Nieznanowice.

  Sanktuarium Narodzenia NMP w Gdowie, Parafia w Niegowici, Kopiec Powstańców Krakowskich na gdowskim cmentarzu parafialnym, Pomnik i Kopiec w Pierzchowie, Dom Pracy Twórczej Tadeusza Kantora wraz z kilkunastometrowym Krzesłem Kantora w Hucisku, Krzyż Milenijny na Stryszowej oraz szlaki pieszo-rowerowe w Gminie Gdów to tylko niektóre z propozycji ujęte w Małopolskim Poradniku Turystycznym. Wydawnictwo pokazuje nieznane perełki, nowe miejsca na mapie turystycznej i kulturalnej, a także te niesłusznie zapomniane. Wszystko to ma zachęcać mieszkańców i gości do niebanalnego spędzenia czasu w nieodległych miejscach, a przez to zaktywizować turystykę jednodniową i weekendową.

  Zapraszamy do Gminy Gdów!

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05